Jak skutecznie realizować marzenia.
25 kwietnia 2019
Głębokie uwolnienie i oczyszczenie.
25 maja 2019
Show all

Cudowne spotkanie z wewnętrznym dzieckiem.

Intencją mojego ostatniego pobytu w górach była głęboka podróż w głąb siebie. Podczas chodzenia doświadczyłem kontaktu ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Poczułem, że jestem wewnątrz mego serca, gdzie jestem delikatny, prawdziwy, miałem odczucie, że przebywam w samym środku siebie. Przeżycie było bardzo oczyszczające, dotknąłem czegoś o czym może pamiętałem, ale tego dawno nie doświadczałem.

Postanowiłem na nowo zaprzyjaźnić się z moim wewnętrznym dzieckiem. Jak to zrobiłem? Wybrałem temat odblokowania: Mam dobry i głęboki kontakt z wewnętrznym dzieckiem. Podróż w którą się udałem była niesamowita. Na początek doświadczenia dzieciństwa, gdzie były momenty, kiedy czułem się niedoceniony, niezauważony, kiedy zacząłem zakładać maski, odgrywać role, które dawały mi oklaski a ja powoli zatracałem siebie.

To jednak był przedsmak w końcu zagłębiliśmy się w prawdziwą przyczynę, określoną precyzyjnie przez test mięśniowy okazał się nią pradziadek. Wyraźnie pokazały się mi obrazy z jego życia, gdy stracił kontakt ze swoją córką. Poczułem jak był tym przybity i załamany, nie okazywał tego gdyż duma mu tego zabraniała. Jednak życie jego straciło sens i zamknął się na doświadczenia i odczucia serca.

Uwalniając wszystkie negatywne przeżycia i emocje, które pojawiły się podczas odblokowania metodą One Brain poczułem i zobaczyłem jak rozradowane niemowlę łączy się w moim sercu z ojcem oraz matką tworząc jedność (mnie) i jest niebiańsko szczęśliwe. Trudno jest mi wyrazić jak wygląda świat po takiej przemianie. Wszystko niby takie samo a jednak zupełnie inne. Lżejsze, radośniejsze, pogodniejsze, łatwiejsze, może właśnie dlatego bo ze środka patrzy dziecko.